вітання1.png

 

полоска11.png

L`Antic Colonial фабрика,якій у черговий раз вдалось здивувати архітекторів і дизайнерів колекцією Air Slate ("кам'яний шпон") з натурального сланцю. Розмір плити 240*120см, товщина всього 2-4 мм, взалежності від природних коливань та рельєфу каменю, а вага 5кг Щоб досяги цього результату, кам'яний шар приклеюють до основи із скловолокна з метою армування і отримання гнучкості матеріалу. Всі ці технічні властивості дають змогу безпечно транспортувати і полегшують монтаж даного матеріалу.

Таким чином, нова серія Air Slate від L`Antic Colonial виходить за рамки звичайного облицювального матеріалу, адже він підходить для облицювання стін різної (кривої) поверхні, а простота монтажу робить "кам'яний шпон" ідеальним матеріалом для швидкого покриття великої площі.

AIR-SLATE-L-Antic-Colonial-235365-rel82303c01.jpg

AIR-SLATE-L-Antic-Colonial-235365-reld53f4493.jpg

Antic-Colonial-Porcelanosa-revestimiento-piedra-natural-Airslate-Bombay.jpg

Antic-Colonial-Porcelanosa-revestimiento-piedra-natural-Airslate-Graphite.jpg

полоска11.png

      Італійська фабрика ARDECO, заснована в 1993 році, стала одним з найвідоміших виробників меблів для ванни кімнат. Незважаючи на свою молодість, фабрика і її продукція завоювали популярність серед дизайнерів та споживачів, в першу чергу, завдяки високій якості матеріалів. Вся продукція фабрики ARDECO виготовлена з сертифікованої сировини і відповідає найвищим вимогам.

STL 02_1.jpg

     Успіх торгової  марки ARDECO як на батьківщині, так і за кордоном пояснюєтьчся просто - оригінальний дизайн і  практичність, які гармонійно поєднуються в колекціях меблів для ванних кімнат,стали саме тими основними акцентами, які зробили продукцію ARDECO універсальною для будь якого інтер'єру.

STR 04_1.jpg

     Компанія ARDECO завжди в курсі нових тенденцій, багато з яких створює сама. Постійний розвток технологій виробництва, використання екологічних матеріалів, що підлягають вторинній переробці вивело компанію ARDECO на новий рівень якості. Меблі для ванних кімнат від ARDECO практичні, функціональні, відрізняються яскравим і неповторним дизайном. Вони створені з урахуванням всіх особливостей ванних кімнат, включаюи можливу високу вологість, перепади температур і т.д

TOP-PRODOTTI_GLAMOUR2.jpg

     Від класики до авангарду - всі стилі втілені в меблях для ванних кімнат від ARDECO , відрізняються індивідуальним  рішенням і неповторним шармом, які завойовують прихильність все нових і нових покупців.

TOP-PRODOTTI_INSIDE-15.jpg

     На сьогоднішній день у салоні "Кармен" представлена тумба з колекції WECTOR. Фасад тумби Malta Grigio, що зовні нагадує декоративну штукатурку, а умивальник виготовлений з штучного каменю. Особливістю даної колекції є дизайн ручок, вертикальні лінії яких безумовно створюють неповторний стиль.

ARD1602005.jpg

тумба.png

 

 

полоска11.pngзапрошення Apavisa.png 

 полоска11.png

 

 19 травня 2017 року вперше у Львові відбулась презентація повного асортименту керамограніту і керамічної плитки від Diesel Living with Iris. Ми гостинно запрошували усіх партнерів, дизайнерів та архітекторів,  щоб познайомити з 5-ма різними колекціями, що втілюють 5 різних характерів. Творчий колектив Diesel Living зумів втілити в керамограніті концепції військового стилю, архітектуру старих занедбаних будівель, а також рух та динаміку мегаполісів. Текстури колекцій - це  ДНК  Diesel Living: джинс і брезент, метал і шкіра, бетон і скло. Diesel Living залишається  вірним своїм принципам - характерність і неординарність, поєднання непоєднуваного, не за правилами , а всупереч.

       На презентації  було анонсовано про старт конкурсу "ДИЗЕЛЬНИЙ ПРОЕКТ". До участі на кращий проект Diesel Living запрошено усіх бажаючих дизайнерів та архітекторів, які спеціалізуються на розробці і реалізації інтер'єрів та екстер'єрів приватних та комерційних об'єктів. У нас в салоні Ви зможете детально розглянути усі колекції фабрики Diesel Living with Iris і втілити в життя свої найсміливіші ідеї та створити свій "ДИЗЕЛЬНИЙ ПРОЕКТ".

Умови та деталі конкурсу

http://g-p.net.ua/sontest-diesel-project.html

фото1.png

фото2.png 

Без імені11.png