Переваги клінкеру над іншими облицювальними матеріалами

Клінкер як облицювальний матеріал заслужено відносять до елітного, якісного облицювального матеріалу. Це визнання він отримав за високі показники міцності і довговічності. Доказом служать будівлі і викладені клінкером площі, що дійшли до нас із давнини, де ми з легкістю можемо переконатися в стійкості клінкеру до часу.

Важливий показник збереження первинного зовнішнього вигляду - висока морозостійкість, а отже і низьке вологопоглинання, і чиста глина - без солі і крейди, що забезпечує відсутність висолів на фасадах. Крім цього клінкер не поступається жодному «рукотворно» створеному обробному матеріалу по міцності - його первинним призначенням було витримувати постійне навантаження від залізних підков коней, що перевозили людей і товар.

Вирізняє клінкер також збереження первинного зовнішнього вигляду протягом багатьох років. Завдяки використанню натуральної глини і різних режимів випалення колір клінкеру і через десятки років виглядає так само ефектно, як тільки що з печі! Щільна структура клінкеру забезпечує низьку степінь стирання і високу стійкість до зовнішніх навантажень. Він ідеально веде себе при перепадах температур, що такі характерні для українських кліматичних умов. Без сумніву можна стверджувати, що клінкер заслужено отримав світове визнання за свою неперевершену якість і виправдано має великий попит в Європі, в тому числі і в Україні. 

Глина, що видобувається, в родовищах Північно-Західної Німеччини сильно відрізняється від глини в інших частинах світу: вона пластичніша, не містить солей і крейди.