string(20) "information_topblock"

м. Львів

пр. Чорновола, 16Б

 

тел.:  0 (67) 6725470

  

 

e-mail: karmen@karmen.lviv.ua

    Для тих, хто оформляє житло в урбаністичному стилі варто звернути увагу на 7 нових колекцій плитки від італійської фабрики Diesel. Кожна з яких відображає життя мегаполісу, дух великого міста , його динамічність і сучасність.
Grunge Concrete - колекція, що гіпер - реалістично імітує зруйнований міський бетон: подряпини, тріщини, розколи. Одна проста плитка є цілим витвором мистецтва.

grunge-concrete-gallery-03-627x366.jpg

grunge-concrete-gallery-05-627x366.jpg
Arizona Concrete - поверхня плитки даної колекції схожа на теслярські дошки і на містичний камінь, проглядаються виразні тіні на гладкому чи шорсткому цементі.arizona-concrete-gallery-04-627x366.jpg

arizona-concrete-gallery-07-627x366.jpg

Fence - плитка із зображенням металевої сітки. Кольорова гамма: білий на білому, сіра на сірому, чорна на чорному, чорна на білому. Випускається в розмірі 20*20

fence-gallery-06-627x366.jpg

fence-gallery-07-627x366.jpg

Ribbed - відображає креативне підлогове покриття під старовину. Відчуття ніби потрапив в приміський метрополітен з пофарбованими вікнами.

ribbed-gallery-03-627x366.jpg

ribbed-gallery-04-627x366.jpg

Ribbed Oxide - відтворює окислений гофрований лист металу, що має багато відтінків, такі як блискучий ржавий метал.

Ribbed-Oxide-2299.jpg

Ribbed-Oxide-5307.jpg

Shades of Blinds - плитка з ефектом атласної поверхні, має темні і сяючі відтінки. Неймовірно зручний розмір плитки, який підійде для креативного дизайну 10*30.

shades_of_blind-2001.jpg

Shades_of_Blind-5060.jpg

Combustion Crackle- керамограніт , що стерся і забруднився часом, зі слідами від вогню та тріщинами. Малюнок і структура настільки реалістичні, що дивлячись на плитку ти відчуваєш запах диму.

combustion-crackle-gallery-02-627x366.jpg

combustion-crackle-gallery-05-627x366.jpg

 Camp - Табір, це концепція військового стилю, популяризація якого домінує, як в фешн індустрії, так і в інтер'єрах. Характер колекції - брутальність в структурах мілітарі, мішковина, брезент в поєднанні з м'якими матовими і глянсовими фактурами майоліки.

camp_army-canavas+glze+rock_blue_rivestimento1.jpg

Indusrial  Glass- основна теза колекції , архітектура старих занедбаних будівель. Дизайн колекції спроектований таким чином, що кожен окремий елемент, обрамлений рамкою під іржавий метал, створюють панно у вигляді скляних промислових блоків.

Iris_Diesel_Industrial-Glass_Grey_Concrete_Grey_Room-Scene.jpg

Колекція Solid Concrete- це гіперреалістична імітація монолітного бетону, в якій ідеально точно передано текстуру з мікротріщинами і потертою поверхнею.Це уособлення духу мегаполісу в постійному ритмі і динаміці.

solid_concrete_black_rivest.jpg

Колекція Stage в керамограніті- це імітації  металізованих текстур схильних до корозії, зі спеціальними антиковзаючими елементами.

stage-gallery-2.jpg

Hard Leather - в цій колекції Diesel, залишається вірним собі, основна теза - рок, шкіряні куртки, дух максималізму та необмеженої свободи. Колекція   з фактурою шкіри, це концепція з еклетичним підходом в дизайні інтер'єру,яка здатна передати характер бунтарства, зберігаючи при цьому відчуття  комфорту.

hard_leather_dark.jpg

 http://www.irisceramica.com/diesel-living