PorcelanosaСьогодні плитка і керамограніт виробництва концерну Porcelanosa отримали заслужене визнання на всіх континентах. Вони прекрасно імітують мармур, природній камінь, інші види матеріалів. З допомогою плитки Porcelanosa  стало можливим створювати інтер'єри, непідвладні часу.

В салоні "Кармен" представлені новинки фабрики і найбільш вдалі колекції. 

Плитка для пілоги

Guest-Blogging-Slow-Design-PORCELANOSA-Grupo-02.jpg 

 

Плитка для облицювання стін

dizayn-vannoy-komnaty-ot-studiI-zaha-hadid-etoday-01.jpg

 

Нова колекція Barcelona ,відомої всьому світу фабрики Porcelanosa, виконана у досить своєрідному стилі.Спокійна кольорова гама і досить яскраві декори дозволять домогтись  розкішної обстановки без надмірностей.

Porcelanosa Saigon

 

Цікавою також є серія плитки Dover.У ній представлені як однотонні зразки плитки, так і з оригінальним орнаментом.Їх можна використовувати як поодинокі елементи,так і викладати декорами велику площу.Орнамент,при укладці, переходить з однієї плитки на іншу, тобто утворює неперервний малюнок.

csm_P-Dover_Acero31_6x90_Dover_Spiga_Acero31_6x90cm_2792456bb5.jpg

Porcelanosa Qatar

 

Porcelanosa Village. Дана колекція представлена матовою,злегка рельєфною поверхнею  плиткою з контуром по краях.Вона стане ідеальним рішенням для оформлення приміщень в сучасному стилію.

Porcelanosa Firenze

 

Давно відзначено, що саме дерево додає приміщенню теплоти і затишку. Колекції керамічної плитки Porcelanosa Liston Oxford  та Taco Oxford включають в себе великий ряд плитки ,текстура поверхні якої візуально не відрізняється від натурального дерева.

Trento

2011964taco_oxford_natural_2_f_1_700_0.jpg

Глибина, насиченість і аристократичність  природного мармуру на протязі багатьох століть користувалась великою популярністю при оформленні дорогих і вишуканих інтер`єрів. Красиві, природні кольори і унікальні малюнки зрізів натурального мармуру детально передає  колекція керамічної плитки Porcelanosa Recife. Дана серія плитки налічує три кольори і крім глянцевої плитки має мозаїчну, що органічно доповнюють одна одну.

 Porcelnosa Zar

 

В основу колекції Forest покладено витончене і елегантне поєднання шестикутників. Плитка випускається у форматі 31,6*59,2см з шістьма видами обробки. Усі вони є вишуканими та мають високу якість і довговічність.

Porcelanosa Forest Jakarta

 

Компанія Porcelanosa випустила нові колекції плитки у форматі 45*120. Ці серії плитки стануть ідеальним рішенням для оформлення приміщень в сучасному стилі. Плитка допоможе створити відкритий простір в кімнаті, наповнивши її затишком і теплом. Декоративна плитка є чудовою можливістю проявити смак при облаштуванні власного житла.Колекції плитки відмінно підходять для ванної кімнати, вітальні або кабінету. Вони найкращим чином доповнять інтер'єр будь-яких приміщень, оформлених як в сучасному, так і в класичному стилі.

Porcelanosa Spiga- нова лінія ректифікованої керамічної плитки з текстурою під шпалери. За рахунок напівглянцевої обробкиі формату 45*120 виріб ідеально підходить для  оформлення будь - якого простору. В основу дизайну колекції покладена витончена композиція з вертикальних ліній, що з`єднані між собою.

Spiga-Porcelanosa-ceramic-wall-tiles-03.jpg

 

Колекція Venezia (45*120)відмінно імітує полірований мармур. Вона може укладатись з мінімальним швом, що дозволяє візуально сприймати облицьовану нею поверхню як єдину суцільну мармурову плиту. В колекції є три кольори.

 venezia.png

 

 Porcelanosa Percia (45*120)- це імітація рідкісного білого мармуру, який все рідше зустрічається в   природному середовищі.

persia.png

 

 

Асортимент фабрики Porcelanosa вирізняється великим вибором керамограніту, який імітує паркетну дошку. Різні формати, кольори, текстура, а також можливість доповнити плитку кожної колекції аналогічними відповідними сходинками дозволить прикрасити приміщення і водночас виконати всі технічні вимоги, які покладаються на цей облицювальний матеріал.

Колекція London, як і всі решта колекції Porcelanosa під паркет, є ректифікованою. Випускається в двох розмірах 19,3х120 см і 29,4х120 см.

Porcelanosa Brasilia

 

www.porcelanosa.com

 

 

« назад на Porcelanosa Grupo